Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 07.07.2020 04:58

​Kryeministri grek komenton kravatën e Edi Ramës - video

Athinë | 29/10/2019 12:37

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama po merr pjesë në forumin ndërkombëtar për dialog ekonomik dhe politik në Athinë.

Forumi është një nismë, e cila që prej vitit 2016 synon të identifikojë dhe promovojë interesat e përbashkëta të BE dhe vendeve të botës arabe.

Kryeministri Rama dhe homologu i tij grek Kyriakos Mitsotakis në kuadër të samitit patën një takim “për të shkrirë akujt”.

Top Channel mëson se ata patën një takim të shkurtër, ku Mitsotakis i foli në emër dhe me një ton miqësor.

“Aaa, kravatë e bukur”, i tha dhe qeshën.


Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress