Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 05.08.2020 03:51

​Labinot Tahiri publikon këngën ‘Bumerang”

Prishtinë | 10/07/2019 14:44

Këngëtari shqiptar Labinot Tahiri, ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Ai ka publikuar këngën me titull “Bumerang” të realizuar edhe me videoklip.

Kujtojmë se Labinot Tahiri është i angazhuar edhe në fushën politike në vend dhe mban postin e deputetit në Kuvendin e Kosovës.

Gjithashtu Tahiri ka dhënë vazhdimisht kontribut në çështjet me karakter humanitar./KosovaPress/


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress