Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 22.09.2020 02:58

​Manekenja e njohur bëhet nënë

| 21/01/2020 10:30

Modelja Ashly Graham është bërë nënë.

Ashly dhe bashkëshorti i saj Justin Erwin u bënë prindër të një djali të shtunën dhe këtë lajm modelja e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

“Në orën 6 pasdite, të shtunën jeta jonë ka ndryshuar për të mirë. Iu faleminderit të gjithë për dashurinë dhe mbështetjen që na e keni dhënë gjatë kësaj kohe”, ka shkruar Ashly në Instagram.

Në gusht të vitit që shkoi bukuroshja ka bërë të ditur se është shtatzënë ndërsa në nëntor ka zbuluar se do të lindë djalë.Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress