Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 03:04

​Metoda më e re për mbushjen e fytyrës dhe pa asnjë efekt anësor vetëm në Qendrën Estetike ‘PI’

Prishtinë | 07/02/2019 09:04

Ata që deri tani kanë hezituar të rregullojnë linjat e fytyrës nga frika e efekteve anësore apo nevoja për trajtim të kohëpaskohshëm, tashmë kanë një zgjidhje.

Bëhet fjalë për metodën më të re dhe pa asnjë efekt anësor për mbushjen e fytyrës me ind dhjamor.

Ky është trajtim estetik, por ai gjithashtu shërben për të mbushur linjat e shkaktuara nga vitet dhe efektet negative të ambientit, por edhe në rastet e deformimeve në fytyrë të lindura apo të fituara në jetë.

Në këtë lloj trajtimi përfshihen zonat rreth syve, rrudhat dhe sulkuset përreth buzëve, si dhe ato anash gojës dhe hundës. Me këtë trajtim përimtohet cilësia e lëkurës, duke e bërë lëkurën më të ndriçuar dhe më të freskët.

Mbushja e fytyrës me Ind dhjamor është metodë 100% natyrale.

Ndërhyrja realizohet për rreth 15-20minuta, dhe rezultati është i menjëhershëm, qëndrueshmëri e përjetshme!

Ndërhyrja realizohet me anestezion lokal nga mjeket e specializuar në Qendrën Estetike PI.

Rezervo konsultën falas +383 45 255 005 038 221 001.

Bulevardi ‘Nëna Tereza’ (përballë Rings Caffe).

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress