Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 27.09.2021 08:38

​Modelja amerikane shfaqet përvëluese me bikini

| 26/01/2020 08:23

Modelja amerikane, Kara Del Toro, ka dalë në plazh, ditë më parë, për të realizuar një set fotografish joshëse.

Me bikini tanga, dhe me një kapelë të bardhë mbi kokë, ajo është dukur fenomenale në bregdet.

Kostumi i kuq i ka nxjerrë në pah trupin fantastik bukuroshes 27-vjeçare. Popullariteti i modeles po rritet çdo ditë. Sot ajo numëron mbi 1.3 milion ndjekës në rrjetin social Instagram, në internet.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress