Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 09:26

​Momenti dramatik kur taksisti i shpëton për pak vdekjes (Video)

| 23/04/2019 14:18

Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër. Shprehja e famshme që buron nga populli ka marrë jetë në Tajvan.

Kamera e makinës së një taksisti dëshmon për një moment rrëqethës kur taksisti shpëton për pak centimetra nga vdekja.

Ai është në lëvizje kur fillojnë dridhjet e tokës dhe vetëm pak sekonda më vonë një gur i madh bie në rrugë, vetëm pak centimetra nga makina e tij.

Gurë më të vegjël bien vazhdimisht, por arrin t’ju shmanget edhe atyre.

Tërmeti që goditi Tajvanin la të plagosur 17 persona.


Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress