Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 04.08.2020 10:17

​Në vend të losionit, merr në shkollë lubrifikantin e nënës (foto)

Prishtinë | 08/09/2019 18:11

Në një postim viral në Facebook, Tiara Yong tha se konfuzioni çoi në një bisedë shumë qesharake me mësuesen e vajzës së saj.

“Vajza ime më pyeti nëse mund të paketonte losion në çantën e saj të shkollës, dhe natyrisht thashë që mund ta merrte atë nga rafti im i lartë. Unë isha me nxitim, kështu që nuk kontrollova se çfarë ajo kishte marrë. Pas 15 minutash, mësuesja më thirri në telefon dhe  po qeshej në mënyrë histerike. Ajo më pyeti nëse e dija se çfarë po bënte vajza ime me këmbët e saj, dhe unë i thashë që e di, losion. Mësuesja u përgjigj, 'Jo ... Ky nuk është losion”.

Yong shkoi në shkollë dhe pa vajzën e saj që i shkëlqenin këmbët, të cilat i kishte lyer me lubrifikant.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress