Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 05.08.2020 04:28

​Nicole Kidman ngacmohet për besimin e saj dhe dërgimin e fëmijëve në kishë

Los Anxhelos | 04/12/2019 16:32

Aktorja australiane zbuloi se ajo shpesh ngacmohet nga miqtë kur i dërgon fëmijët e saj në kishë.

Ajo tregon se miqtë e saj shpesh komentojnë për besimin e saj dhe mënyrën se si vajzat e saj Sunday Rose, 10, dhe Faith Margaret, 8, ndjekin kishën si familje.

"Shumë miq të mi më ngacmojnë", tha Kidman, e cila është katolike dhe e pranon se besimi i saj është një pjesë integrale e jetës së saj.

Aktorja 52-vjeçare tha se gjyshja e saj "shumë katolike" kishte një ndikim të madh në të.

"Jam rritur duke u lutur," tha ajo për Allure.

Edhe pse burri i saj, superylli i muzikës Keith Urban, nuk e ndan besimin e saj katolik, të dy rregullisht frekuentojnë kishën me vajzat e tyre.

"Kështu po rritim fëmijët tanë," tha ajo.

Duke folur për prindërit, nëna e katër fëmijëve tha që ajo dhe Keith përpiqen t'i mbajnë fëmijët e tyre të bazuar.

"Mundohem të mbaj një lloj kufijsh. Fëmijëve nuk u lejohet të kenë telefona. Instagram është gjithashtu jashtë kufijve, pasi është potencialisht i rrezikshëm për adoleshentët,"tha Kidman.

Kidman shpesh ka qenë shumë e hapur dhe e zëshme për besimin e saj - madje edhe përkundër mashtrimeve nga miqtë e saj të ngushtë dhe se ajo kishte dashur të bëhej murgeshë përpara se të gjente një karrierë në aktrim.

"Unë jam shpirtërore në atë që besoj absolutisht në Zot.  E doja shumë idenë për të qenë murgeshë. Natyrisht, unë nuk zgjodha të shkoja në atë rrugë, por isha shumë e tërhequr”, tha aktorja e njohur australiane, transmeton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress