Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 01:23

​Nuk është më sekret: Angelina Jolie ishte çmendurisht e dashuruar me këtë femër

Los Anxhelos | 02/12/2019 13:46

Aktorja e njohur Angelina Jolie nuk e fshihte kurrë faktin që i donte gratë, dhe një aktore e fitoi plotësisht zemrën e saj.

Kjo është Jenny Shimizu me të cilën Angelina u takua në setin e filmit "Foxfire". Ishin vitet '90, dhe Angelina më pas pranoi se ra në dashuri sapo u takua me të.

“U dashurova sapo e pashë. Mendova se ishte e shkëlqyeshme”, tha ndër të tjera Angelina.

Konkretisht, Angelina pranoi se ajo dëshironte të martohej me Jenyy menjëherë, por këtë e pengoi fakti që ajo ishte e martuar me Jonny Lee Miller.

"U befasova që ndjeva menjëherë një herë për një femër njësoj atë që kisha ndjerë para burrave," tha Angelina, transmeton KosovaPress.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress