Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 02.02.2023 01:56

​Pamela Anderson ndahet nga burri i saj i ri Jon Peter 12 ditë pas dasmës sekrete

Los Anxhelos | 02/02/2020 20:17

Pamela Anderson dhe burri i saj i ri Jon Peters janë ndarë më pak se dy javë pas dasmës së tyre të fshehtë.

"Unë isha e tërhequr nga pritja e ngrohtë e Jon dhe bashkimi im", tha aktorja 52-vjeç, në një prononcim për Hollywood Reporter.

"Ne do të ishim shumë mirënjohës për mbështetjen tuaj, sepse ne marrim ca kohë për të rivlerësuar atë që duam nga jeta dhe nga njëri-tjetri. Jeta është një udhëtim dhe dashuria është një proces. Me këtë të vërtetë universale në mendje, ne kemi vendosur reciprokisht të heqim dorë nga zyrtarizimi i certifikatës sonë të martesës dhe të besojmë në këtë proces. Faleminderit që respektuat privatësinë tonë. "

Një burim tha për Hollywood Reporter se çifti ende nuk kishte paraqitur dokumentet ligjore për një certifikatë martese pas dasmës së tyre më 20 janar.

Zëdhënësi i Anderson nuk u përgjigj menjëherë kërkesës së revistës ‘People’ për koment.

Lajmet për ndarjen vijnë vetëm tetë ditë pasi Anderson postoi foton e saj të parë me Peters, 74-vjeç, si një çift i martuar në Instagramin e saj.


Peter dhe Anderson së pari u takuan në rezidencën e Playboy në mesin e viteve '80 dhe filluan takimet.

Anderson më parë ishte martuar me Tommy Lee, me të cilin ka djemtë Brandon, 23, dhe Dylan, 22. Të dy ishin martuar nga 1995 deri në 1998 dhe kishin një martesë të tronditur, në të cilën Lee kaloi gjashtë muaj në burgun e Qarkut në Los Anxhelos për abuzim të bashkëshortes.


Aktorja më vonë u martua dhe u divorcua nga Kid Rock në vitin 2006. Pastaj u martua dhe u divorcua me producentin Rick Solomon dy herë - në vitin 2007 dhe 2013. Të dy martesat me Solomonin dështuan brenda një viti.

Aktorja e ‘Baywatch’ së fundmi ishte e lidhur me yllin e futbollit francez Adil Rami.  Anderson gjithashtu pati një lidhje të ngushtë me themeluesin e WikiLeaks, Julian Assange për disa vjet, duke e vizituar shpesh atë në ambasadën e Ekuadorit në Londër, ku më parë ishte i mbyllur pasi kërkoi azil. Ajo ka bërë thirrje për lirimin e tij dhe përfundimin e përndjekjes mbi pretendimet për sulm seksual.

Ndërsa, Peters më parë ishte martuar me aktoren Lesley Ann Warren dhe producenten Christine Forsyth-Peter.

Ai gjithashtu kishte një romancë 12-vjeçare me Barbara Streisand kur e takoi atë para filmit ‘A Star Is Born’, në vitin 1976, transmeton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress