Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 05.08.2020 04:33

​Rina Balaj mohon se është rrahur

| 11/07/2019 15:22

Rep artistja kosovare Rina Balaj, ka mohuar se është protagoniste e një videoje të publikuar në media, në të cilën shihej një vajzë mbi të cilën ushtrohej dhunë fizike nga një mashkull.

Rina ndërmjet Instagramit ka sqaruar fansat se ajo nuk ka qenë pjesë e asaj skene dhe se është kundër këtyre dukurive.

“Kjo video e cila ditëve të fundit ka pushtuar rrjetet sociale më pretekstin se jam unë, desha me i paralajmëru të gjithë fansat se unë nuk jam në këtë video dhe se jam gjithmonë kundër këtyre dukurive. Flm”, ka shkruar Rina pranë videos./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress