Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 02:08

​Shkatërron katër makina duke dalë nga parkingu

Prishtinë | 17/01/2020 12:33

Një grua është bërë lajm i ditës në Britaninë e madhe nga gazeta “the Sun” për shkak të mënyrës së saj shumë origjinale për të dalë nga parkimi me automjetin e saj.

Para se të largohej, ajo ka humbur kontrollin e makinës duke marrë gjithçka para.

Pronarëve te makinave te shkatërruara nuk ju mbeti gjë tjetër përveç se të lajmëronin policinë dhe te merrnin sendet personale nga mjetet.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress