Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 12:12

​Si ndikojnë festat në gjendjen emocionale të fëmijëve, flet psikologja

Prishtinë | 02/12/2019 13:50

Sapo kemi lënë pas muajin e nëntorit dhe të gjithë mendojnë se si të organizojnë festat e fundvitit në mënyrë që të kënaqen sa më shumë, veçanërisht fëmijët.

Psikologja Rrezarta Sadiku në emisionin “Foleja” tha se atmosfera festive ndikon pozitivisht në gjendjen emocionale të fëmijëve.

Dëgjoni se çfarë thotë ajo më tepër rreth përfshirjes së fëmijëve tuaj në organizimin e dekorit të këtyre festave.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress