Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 13.08.2020 01:37

​Solidarizohet edhe Dua Lipa: Jam e shkatërruar, zemra dhe lutjet e mia janë me shqiptarët

Prishtinë | 26/11/2019 15:15

Pas Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit, edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa është solidarizuar me fatkeqësinë që ka përfshirë Shqipërinë.

Në një postim në Instagram, Dua shprehet se është e shkatërruar nga lajmet.

Ndërsa shton se lutjet e saj janë për shqiptarët.

“E shkatërruar nga lajmet e këqija. Zemra dhe lutjet e mia janë me shqiptarët. I dërgoj gjithë dashurinë time në këto kohë të vështirë,”shkruan Dua.


Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress