Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 02.02.2023 02:15

​Takohet ish-çifti: Irina Shayk dhe Bradley Cooper fotografohen së bashku

Londër | 04/02/2020 18:22

​Bradley Cooper dhe Irina Shayk u takuan pas ndarjes së çmimeve BAFTA në Londër.

Çifti i dikurshëm, i cili u nda vitin e kaluar, me buzëqeshje pozoi për fotografët britanikë Vogue.

Kujtojmë që Bradley dhe Irina u divorcuan pas katër vjet qëndrimi së bashku dhe ata janë duke rritur vajzën e tyre dyvjeçare, Leo De Seine.

Modeli ka folur kohët e fundit vetëm për ndarjen me aktorin, transmeton KosovaPress.

“Dy njerëz të mëdhenj jo domosdo janë një çift i mirë. Jam shumë e lumtur për përvojën tonë të përbashkët. Jeta pa Bradley është një kapitull krejt i ri për mua”, zbuloi Shayk.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress