Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 27.09.2021 08:33

​​Vogëlushja Rumesa Dibrani sjell këngën “Poki”

Prishtinë | 24/01/2020 21:13

Vogëlushja Rumesa Dibrani, sot ka publikuar këngën e saj të parë.

Rumesa në këngën “Poki”, këndon për qenushin e saj dhe tregon miqësinë që ka me të, ndërsa jep edhe mesazhin për kujdesin dhe dashurinë që duhet të kemi ndaj kafshëve.

Publikimi i këngës së Rumesës, i cili është i realizuar edhe në klip, është publikuar sot në Youtube, në ditën kur Rumesa mbush shtatë vite.

Rumesa premton që do të sjellë edhe shumë këngë të tjera, pasi aq sa e donë Pokin, po aq e dashuron edhe këngën.

Klipi i këngës “Poki”:

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress