Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 05.06.2020 05:40

​Ylli i “Game of Thrones” inspirim për modën - foto

Los Anxhelos | 06/11/2019 17:22

Aktorja britanike Emily Clarke, e cila fitoi famë botërore me rolin e Daenerys Targaryen në "Game of Thrones", ka promovuar me zell një projekt të ri filmik, komedinë "Last Christmas", dhe ka lënë një shfaqje mbresëlënëse të modës kombinime.

Më poshtë, ju sjellim disa nga kombinimet e saj të veshjeve që mund të shërbejnë si frymëzim, transmeton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress