Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 09.04.2020 03:52

​Ylli i realitetit josh fansat me foto nudo nga Tajlanda

Prishtinë | 14/01/2020 17:09

Ylli i realitetit britanik Chloe Ferry, e cila njihet si aktore në shfaqjen realiste "Geordie Shore", aktualisht po pushon në Tajlandë dhe po pi kokteje me fansat e saj.

24-vjeçarja dhe i dashuri i saj Sam Gowland u bashkuan në prag të Vitit të Ri. Çifti mbërriti veçmas, bukuroshja mbërriti në aeroplan të klasës së biznesit ndërsa i dashuri i saj fluturoi në klasë të ekonomisë.

Ylli i mrekullueshëm, në shoqërinë e të dashurve dhe miqve, u ndje në relaksim dhe i përshkroi gjithçka me një deklaratë.

“Nuk mund të ndalem së ngrëni! Unë kam qenë vetëm në Tajlandë për 5 ditë dhe ndjej se kam fituar peshë tashmë! Më duhet të kthehem në palestër sa më shpejt!”, shkruan bukuroshja joshëse, transmeton KosovaPress.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress