Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 11:09

​Ylli i realitetit serish hospitalizohet, infeksioni kërcënon shëndetin e saj

Prishtinë | 09/06/2019 18:57

Ylli i realitetit Katie Price ishte edhe një herë në sallën e kirurgjisë për shkak të operacionit të gjirit.

Kjo është ndërhyrja e dytë kirurgjike, të cilës Price iu nënshtrua brenda një kohë shumë të shkurtër, për shkak të infeksionit.

“Katie shkoi për të bërë kirurgji korrigjuese në gji, pasi ajo mori një infeksion pas ndërmarrjes së fundit në gjoksin e tij. Ajo ka shenja të këqija dhe i është krijuar një vrimë”, tha një burim për shtypin britanik.

Viteve të fundit, Katie ka pasur mbi 10 operacione, duke përfshirë tërheqjen e lëkurës në fytyrë dhe qafë, transmeton KosovaPress.

Edhe pse më herët lavdëroi kirurgët në një qytet turk se janë më të mirët, ajo ka kritikuar së fundi ndjeshëm punën e tyre dhe paralajmëroi vajzat nga Anglia të mos shkojnë në Turqi vetëm për shkak të faktit se kirurgjia kozmetike në këtë vend është pothuajse tre herë më e lirë se në ishull.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress