Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 26.09.2020 10:43

​Zbulohet kur do dalë sezoni i katërt i "La casa de Papel"

Prishtinë | 20/11/2019 11:58

Më në fund është zbuluar se kur do të dalë sezoni i radhës i serialit të famshëm "La casa de Papel".

Jesus Colmenar (Profesori) dhe Pedro Alonso (Berlin) treguan disa detaje gjatë vizitës së tyre në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Andaluzi.

Aktori dhe regjisori folën hapur duke zbuluar se sezoni i katërt mendohet të dalë në janar 2020, ndërkohë që konfirmuan se do të ketë dhe sezon të pestë.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim se kur do të jetë data e saktë.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress