Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 09.04.2020 04:33

​Zhvishet Rita Ora – foto

Prishtinë | 13/01/2020 18:51

Këngëtarja Rita Ora postoi një fotografi të saj lakuriq dhe fshehu gjoksin e saj me emoji me dredhëz.

Ajo pozoi në foto pa grim dhe me një prerje flokësh të thjeshtë, dhe shtoi një "Zzzzzzz" në foto duke i lënë fansat të dinë që ajo po përgatitej për shtrat, transmeton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress