< Kronika e zezë
Kerko

Gjendet një person i vdekur në veri të Mitrovicës

09/12/2019 20:53 Gjendet një person i vdekur në veri të MitrovicësFoto nga arkiva
Një person me inicialet V. M. rreth 50-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në veri të Mitrovicës.

    Lajmin për KosovaPress e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e veriut, Branisllav Radoviq.

    Sipas tij, ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30 në rrugën "Filipa Vishnjiq".

    Loading...

    "Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar në zbardhjen e plotë të rastit", ka thënë Radoviq./KosovaPress/

    Loading...