< Kronika e zezë
Kerko

Vetëvritet një polic në Mitrovicë

05/02/2020 18:46 Vetëvritet një polic në Mitrovicë
Dyshohet se një polic ka bërë vetëvrasje me armë zjarri sot rreth orës 18:00 në banesën e tij, që ndodhet në rrugën e "Kolashinit" në veri të Mitrovicës, bëjnë të ditur burime të KosovaPressit.

    Sipas këtyre burimeve, viktima me inicialet D.ZH. rreth 50 vjeçar, ka qenë polic i dalluar dhe ka pasur sjellje të mira.

    Nuk dihet motivi i kësaj ngjarje, ndërsa viktima ka përdorur armën zyrtare për kryerjen e këtij akti.

    Loading...

    KosovaPress-i ka provuar të kontaktojë me zëdhënësin e policisë për rajonin e veriut, Branisllav Radoviq, por pa sukses./A.Damati/

    Loading...