< Lajme shqip
Kerko

​Tërmet i fortë në detin Jon

17/01/2020 21:25 ​Tërmet i fortë në detin Jon
Një tërmet i fortë me magnitudë 4.4 i shkallës Rihter e ka goditur sot zonën në detin Jon.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras.

Nga lëkundjet mësohet se nuk ka pasur dëme./TCH/

Loading...

Loading...