< Magazina
Kerko

Biondja që vrapoi gjysmëzhveshur në Super Bowl poston foto të nxehta

04/02/2020 19:55 Biondja që vrapoi gjysmëzhveshur në Super Bowl poston foto të nxehta
Nëse mendonit se Super Bowl kaloi pa vajza që përpiqeshin të futeshin në fushë lakuriq, ju do të mashtroheshit.

    Kinsey Wolanski e famshme tani nuk u paraqit, por kjo është arsyeja pse Kelly Kay Green, e cila u përpoq në mes të një ndeshje ragbi mes Kansas-it dhe SF 49ers, të vrapojë lakuriq në stadium.

    Sipas postimeve të saj në Instagram, pas saj serish qëndron Vitaly Zdorovecki, i cili vazhdon të promovojë në mënyrë aktive faqen e saj me inkursione të tilla në ngjarje të njohura sportive.


    Loading...

    Modeli amerikan Kelly Kay Green (27) vrapoi gjysmëzhveshur në fushë gjatë ndeshjes finale të ragbit në SHBA, por ajo u arrestua shumë shpejt nga sigurimi, por është e paqartë nëse ajo do të përballet me burg, transmeton KosovaPress.


    Loading...