< Lajme sportive
Kerko

Flamurtari prezanton gjashtë përforcime

17/01/2020 12:53 Flamurtari prezanton gjashtë përforcime
Flamurtari ka bërë goditjen më të madhe të ditës në afatin kalimtar.

  Skudra kuqezi ka prezantuar gjashtë përforcime në stadiumin e saj.

  Valdo Zeqaj, Altin Lloga, Arber Mustafa, Bajram Shala, Donart Hasanaj dhe Lubomir Gucev janë prezantuar nga dy zyrtarët e klubit, Agim Hasanj dhe Arbnor Morina.

  Më poshtë njoftimi nga prishtinasit.

  Loading...

  “Mirë se vini në KF Flamurtar! Valdo Zeqaj, Altin Lloga, Arber Mustafa, Bajram Shala, Donart Hasanaj, Lubomir Gucev”, njofton Flamurtari.


  Loading...