< Lajme sportive
Kerko

Prishtina gjysmëfinalisti i parë i Kupës së Kosovës

08/02/2020 14:53 Prishtina gjysmëfinalisti i parë i Kupës së Kosovës
Prishtina ka arritur të siguroj gjysmëfinalene Kupës së Kosovës, pas triumfit ndaj Vushtrrisë me rezultat 4:1.

    Transferimi i afatit kalimtar të janarit, Otto John shpërtheu në këtë ndeshje duke realizuar dy gola, ndërsa nga një shënuan Ergyn Ahmeti dhe Endrit Krasniqi nga pika e bardhe.

    Golin e vetëm në këtë ndeshje për skuadrën mysafire e realizoi Drilon Fazliu./KosovaPress/

    Loading...

    Loading...