< Lajme sportive
Kerko

Prishtina – Vushtrria, ky është rezultati pas 45 minutave të parë

08/02/2020 13:54 Prishtina – Vushtrria, ky është rezultati pas 45 minutave të parë
Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes e cila po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” ndërmjet Prishtinës dhe Vushtrrisë.

    Skuadra nga kryeqytetit ka arritur të mbyllë pjesën e parë në epërsi me rezultat 2:1, shkruan KosovaPress.

    Golat për skuadrën vendase i shënuan Endrit Krasniqi nga pika e badhë, dhe sulmuesi i sapo transferuar nga Skenderbeu, Oto John.

    Loading...

    Ndërsa golin e vetëm në 45 minutat e parë për Vushtrrinë e ka realizuar Drilon Fazliu./KosovaPress/

    Loading...