Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 12.08.2020 11:57

​Ngjarjet e datës 1 dhjetor

Prishtinë | 01/12/2019 07:55

Një grup prej 50 psikologesh, 4 psikater, 1 epidemiolog dhe mjek, niset për zonat e prekura nga kriza në Thumanë , Durrës dhe Tiranë. (Prishtinë, nga lokacioni pas TV 21, tek parking, ora 5:00 e mëngjesit)

Federata e pingpongut të Kosovës organizon turneun e seniorve për ditën e Flamurit, që përveç shpërblimeve të parapara për 3 vendet e para, do të jetë edhe mundësia e fundit për lojtarët që të rezervojnë një vend në TOP 12 / 8 turneun e Seniorëve. (Shkolla Tefik Qanga në Ferizaj, ora 10:00)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress