Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 02:35

​​Ngjarjet e datës 11 maj

Prishtinë | 11/05/2019 00:03

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri viziton shkollën “Selami Hallaqi”, në hapjen e garës së diturisë, (Ora 10:00)

Mbahet gara e auto sllallomit në Prevallë. (Vozitja provuese fillon nga ora 12:30)

Këshilli i Përgjithshëm i LDK-së mban mbledhjen e rregullt. (Selia e LDK-së, ora 13:00)

Kryeministri Ramush Haradinaj pret në takim kongresistin amerikan, Ed Case. (Ndërtesa e Qeverisë, ora 16:00)

Mbahet takim me banorët e fshatrave Hade dhe Shipitullë. (Kuvendit Komunal në Obiliq, ora 17:00)

Mbahet aktiviteti “Homazh për Bekim Lumin”.  (Ora 20:00)

Mbahet gara e diturisë për nxënësit e shkollave të Kosovës. 

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress