Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 02:39

​​Ngjarjet e datës 13 shtator

Prishtinë | 13/09/2019 00:19

Mbahet Simpoziumi i 10-të Ndërkombëtar i shkencave shëndetësore, organizuar nga Kolegji Heimerer. (Hotel “Swiss Diamond”, ora 09:00)

Me rastin e diplomimit të gjeneratës së 54-të, Policia e Kosovës organizon ceremoni solemne. (Pallati i Rinisë dhe Sporteve, salla e basketbollit, ora 10:00) 

Instituti GAP prezanton raportin “Indeksi i transparencës buxhetore të komunave 2018”. (Zyrat e Institutit GAP, ora 10:30)

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti takon aktorët profesionist të qytetit të Prizrenit. (Ora 13:30)

Mbahet konferencë lidhur me organizimin e edicionit të parë të ngjarjes "Nuit Blanche" (Nata e Bardhë). (Shtëpinë e Bardhë, Prizren, ora 14:00)

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti viziton bizneset prodhuese në Prizren. (Ora 15:30)

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti viziton gratë e Krushës. (Ora 17:30)

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, takohet me qytetarë dhe strukturat e Degës së III-të të LDK-së në Prishtinë. (Shkolla fillore “Iliria” në Prishtinë, ora 18:00)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress