Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 23.04.2021 04:08

​Ngjarjet e datës 15 shtator

Prishtinë | 14/09/2019 23:51

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, takohet me strukturat dhe banorët e fshatit Gjonaj në Prizren. (Shtëpia e Kulturës në Gjonaj, ora 16:30)

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani takohet me strukturat dhe banorët e fshatit Korishë të Prizrenit. (Restoran “Blerta”, ora 17:30)

Mbahet nata e dytë e Festivalit Ndërkombëtar të Valleve për Fëmijë “Ylberi i Prishtinës” 2019. (Amfiteatri i Sheshit “Zahir Pajaziti”, ora 18:00)

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani takohet me rininë e Prizrenit. (Takimi mbahet te Shatërvani, ora 19:00)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress