Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 04.06.2020 09:54

​Ngjarjet e datës 15 tetor

Prishtinë | 15/10/2019 00:04

Në kuadër të fushatës ndërgjegjësuese për punësimin e personave me aftësi të kufizuar, mbahet “Panairi i karrierës: takimi i punëdhënësve me punëkërkuesit”. (Hotel “Sirius”, ora 10:00)

Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor në bashkë-organizim me MASHT-in dhe OJQ-të mjedisore, shënon Ditën Ndërkombëtare të Ecjes së Lirë në Natyrë. (Parku “Germia”, ora 10:00) 

Mbahet takimi informues për prezantimin e dy skemave të granteve të BE-së. (Salla e Kuqe në Komunë e Prizrenit, ora 10:00)

Fakulteti Ekonomik i Universitetit “Kadri Zeka” në Gjilan organizon takimin “Fakultet-biznese”. (Salla A 34, ora 12:00)  

Hapet edicioni i dytë i Metamorphosis. (Rr. “Bedri Gjini” në ish-restorant “Marsi”, Kodra e Trimave , ora 18:30)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress