Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 10.07.2020 03:28

​​Ngjarjet e datës 17 nëntor

Prishtinë | 16/11/2019 23:57

Artistët punojnë murale në urën mbi lumin Ibër. (Nga ora 10:00)

Komuna e Prishtinës në bashkëpunim me tifo-grupin Dardanët dhe FFK-së, organizohet mikpritje për tifozët anglezë. (Sheshi "Zahir Pajaziti", nga ora 12:00)   

Bëhet zbulimi i pllakës së Shtabit të Qendror të UÇK-së. (Rruga “Agim Ramadani”, nr. 75, Prishtinë, ora 13:00)

Bëhet zbulimi i pllakës së Shtabit të Qendror të UÇK-së. (Bregu i Diellit, Rruga “Mehmet Gradica”, hyrja nr. 14, Prishtinë, ora 14:00)

Zhvillohet ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë. (Stadiumi “Fadil Vokrri”, ora 18:00)

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress