Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 04.02.2023 09:57

​Ngjarjet e datës 2 shkurt

Prishtinë | 01/02/2020 23:50

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj bën homazhe dhe merr pjesë në shënimin e 30 vjetorit të Nismës për Pajtimin e Gjaqeve. (Te Kulla e Pajtimit në Lumbardh të Deçanit, ora 10:00)

Bëhen homazhe dhe mbahet mbledhje komemorative në nderim të jetës dhe veprës së veprimtarit, Halil Kqiku.  (Teatri i Qytetit të Gjilanit. Nga ora 11:30 bëhen homazhe para arkivolit, nga ora 12:00 mbahet mbledhja komemorative)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress