Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 29.01.2023 09:27

​​Ngjarjet e datës 25 janar

Prishtinë | 25/01/2020 00:00

Ministri i Financave në detyrë, Lulzim Rafuna mban konferencë. (MF, ora 11:00)

Federata e Futbollit të Kosovës, mban ligjërata kundër kurdisjeve të ndeshjeve nga zyrtari për integritet në FFK. (Salla e kuqe në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë, ora 12:00)

Mbahet ceremonia e certifikimit të “Lions Club Prishtina”. (Restaurant “Qingji”, ora 18:00)

Mbahet promovimi i librit dhe hapet ekspozita e Driant Zenelit "N'përpjekje për me u çue”. (Kino “Armata”, ora 19:00)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress