Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 18.01.2021 07:47

​​Ngjarjet e datës 4 shkurt

Prishtinë | 03/02/2020 23:54

Në Ditën Botërore të Kancerit, ish-presidentja Atifete Jahjaga do të vizitojë shoqatën e pacientëve me kancer të gjirit “Renesansa” në Prizren. (Zyrat e shoqatës në Prizren, ora 11:00)

Albin Kurti pranon detyrën nga ish-zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli. (Ora 11:00)

Klinika e Onkologjisë dhe Shoqata e Onkologëve të Kosovës (SHOK) shënojnë 4 Shkurtin – Ditën Botërore të Kancerit. (Klinika e Onkologjisë në QKUK, ora 12:00)

Mbahet akademi përkujtimore për të zhdukurit e Komunës së Klinës (Shtëpia e Kulturës “Jehona e Dukagjinit”, Klinë, ora 13:00)

Komuna e Rahovecit shpërndan pajisje bujqësore për fermerët. (Kuvendi Komunal Rahovec, ora 13:00)

Kosovo 2.0 zhvillon bisedën e radhës “Hajde folim: Kosova e ndërthurur”. (Hub 2.0, ora 17:30)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress