Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 12:58

​​Ngjarjet e datës 4 tetor

Prishtinë | 04/10/2019 00:01

Drejtuesit e Organizatës së Evropës Lindore për Anti Doping (EERADO), drejtori gjeneral Teimuraz Ukleba dhe menaxherja, Tamar Svanishvili ligjërojnë në seminarin ndërkombëtar “Sporti i pastër”. (Hotel “Swiss Diamond”, ora 09:30)

Shënohet Dita Botërore e Kafshëve. (Pyllin e Arinjve “Prishtina”, nga ora 10:00)

Mbahet konferenca “Interesat thelbësore të komunitetit serb në Kosovë”. (Hotel “Sirius”, ora 10:00)

Përurohet çerdhja “Ketrushët” në lagjen Tophane në Prishtinë. (Çerdhja “Ketrushët”, ora 11:00)

Partia fjala mban tubimin përmbyllës të fushatës zgjedhore. (Kalaja në qendër Vushtrrisë, ora 11:00)

Partia Euroatlantike e Kosovës mban tubimin përmbyllës të fushatës zgjedhore. (Restorant “Apartament”, Rruga B në Prishtinë, ora 17:00)

Koalicioni AAK-PSD mban tubimin përmbyllës të fushatës zgjedhore. (Palsetra e Sporteve “Shani Nushi” në Gjakovë, ora 17:30)

Koalicioni Nisma-AKR-PD mban tubimin përmbyllës të fushatës zgjedhore. (Sheshi “Shatërvan” në Prizren, ora 17:30)

Lidhja Demokratike e Kosovës mban tubimin përmbyllës të fushatës zgjedhore. (Salla e Sporteve “Bashkim Selishta-Petriti”, në Gjilan, ora 18:00)

Partia Demokratike e Kosovës mban tubimin përmbyllës të fushatës zgjedhore. (Sheshi “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, ora 18:30)

Lëvizja Vetëvendosje mban tubimin përmbyllës të fushatës zgjedhore. (Sheshi “Skënderbeu” në Prishtinë, ora 20:00) 

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress