Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 05:45

​​Ngjarjet e datës 6 nëntor

Prishtinë | 05/11/2019 23:55

Promovohet libri “Teori dhe strategji të mësimdhënies – Qasja konstruktiviste”, e autorit Xhavit Rexhaj. (Qendra Mediale e Kolegjit “AAB”, ora 11:00)

Instituti “Riinvest” organizon ceremoninë e nënshkrimi të Kodit të Bizneseve Kundër Korrupsionit. (Hotel “Swiss Diamond”, ora 16:00) 

Fillon Konferenca Ballkanike  dyditore “Ujë për të gjithë”. (Hotel “Emerald”, ora 18:00)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress