Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 02:43

​Ngjarjet e datës 7 tetor

Prishtinë | 07/10/2019 07:24

Mbahet mbledhja e Këshillit Gjyqësor të Kosovës.(Salla e takimeve të Këshillit Gjyqësor të Kosovës, ora 10:00)

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, mban konferencë për media në prag të miqësores me Gjibraltarin dhe ndeshjes kualifikuese për Euro 2020 kundër Malit të Zi. (Hotel “Emerald”, ora 11:00)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress