Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 01:51

​Ngjarjet e datës 8 tetor

Prishtinë | 08/10/2019 00:13

Organizata gjermane GIZ organizon konferencën “Arsimi dhe aftësimi profesional”. (“Sheshi 21”, ora 09:30)

Kryesuesja e Misionit të BE-së në zgjedhjet e parakohshme, Viola von Cramon-Taubadel mban konferencë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare. (Hotel “Swiss Diamond”, ora 09:45) Zyra e Bankës Botërore në Kosovë bën prezantimin e Raportit të Rregullt Ekonomik për Ballkanin Perëndimor. (Hotel “Sirius”, ora 12:00)

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress