Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 29.03.2020 05:15
Halil Selimi

​Kosova josovrane me votues sovran

Prishtinë | 06/12/2013 07:51

Shkruar nga: Halil Selimi

Kosova e paketës së Ahtisarit, arriti të formësohet, të shpallet dhe të ndërtohet si një shtet i pavarur. Por edhe në prag të gjashtëvjetorit të shpalljes së pavarësisë, sovraniteti shtetëror i Kosovës akoma po nëpërkëmbet.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar