Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 01.04.2020 02:22

​Ismaili viziton Klinikën e Oftamologjisë

Prishtinë | 09/07/2019 06:46

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, sot viziton Klinikën e Oftamologjisë në QKUK.

Qëllimi i vizitës është nisja e transformimit edhe të kësaj klinike përmes sigurimit të një numri të madh të pajisjeve të reja diagnostike dhe operative, të cilat janë blerë për këtë klinikë dhe që do të përurohen sot./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress