Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 11:47

​Lani duart sa më shpesh, që të mbroheni nga viruset

Prishtinë | 14/08/2019 07:41

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës këshillon të gjithë qytetarët që të lajnë duart sa më shpesh.

Kjo ngase ju ndihmon që të mbroheni nga bakteret, viruset dhe mikroorganizmat tjerë!

IKShPK këtë verë vazhdimisht ka njoftuar qytetarët për kujdesin që duhet pasur si nga temperaturat, nga papastërtia apo edhe mundësia e helmimeve të ushqimit.

Gjithashtu rekomandojnë për kujdes nga rriqrave./KosovaPress

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress