Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 03:48

​Receta më e fuqishme për pastrimin e veshkave

Prishtinë | 08/09/2019 17:51

Është mirë për të pastruar veshkat tona nga kripa dhe toksinat herë pas here.

Mund të përdorni gjithashtu përbërës krejtësisht natyralë, ujë dhe majdanoz të freskët, transmeton KosovaPress.

Pritni imët gjethet e majdanozit dhe vendoseni në një litër e gjysmë ujë dhe gatuajeni për 10 minuta. Kur përzierja të ftohet, avullojeni mirë, shtrydhni 2 limonë dhe vendoseni në një shishe qelqi në frigorifer.

Pini një gotë nga kjo pije në ditë. Mos u habitni se do të keni rritje të urinimit. Është një shenjë se trupi juaj në të vërtetë po pastrohet.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress