Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 06:36

​Si ndikon gjidhënia tek foshnjat dhe sa shpesh duhet t’i ushqejmë

Prishtinë | 23/04/2019 13:25

Qumështi i gjirit është i pazëvendësueshëm për fëmijët.

Gjidhënia jo vetëm që siguron ushqim për foshnjën, por, ka rol të rëndësishëm edhe në shëndetin tuaj.

Si ndikon gjidhënia tek foshnjet dhe sa shpesh duhet t’i ushqejmë?

Ndiqni storien e radhës së përgatitur nga Foleja, ku për këtë çështje  flet  mamia, Razije Musa.


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress