Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 03:19

​Sot nënshkruhet lista e re e barnave esenciale

Prishtinë | 20/09/2019 07:08

Sot mbahet ceremoninë e nënshkrimit të listës së re të barnave esenciale, e cila është ndryshuar pas një pune të një grupi ekspertësh.

Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në detyrë, Uran Ismaili dhe ish-kreyparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli. 

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress