Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 10:14

​Aksident në Bardhosh, nuk ka viktima

Prishtinë | 13/08/2019 19:05

Tri vetura janë përfshirë në një aksident komunikacioni sot në Bardhosh të Prishtinës, por fatmirësisht nuk të lënduar dhe as viktima në njerëz.

Lajmin për KosovaPress e ka konfirmuar zëdhënësi i  Policisë së Kosovës Baki Kelani.

“Sot rreth orës 17:00 në Bardhosh, në afërsi të marketit "Albi", ka ndodhur një aksident trafiku. Në këtë aksident të përfshira kanë qenë tri vetura, përderisa nuk është raportuar për persona të lënduar”, ka thënë Kelani. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress