Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 07.07.2022 02:55

​Aksident, vdes këmbësorja

Lipjan | 31/01/2020 11:51

Policia raporton se në Lipjan ka ndodhur një aksident trafiku ku i dyshuari duke ngarë automjetin në mënyrë të pasigurt, ka goditur një këmbësore, e cila ka pësuar lëndime të rënda dhe si pasojë e lëndimeve ka ndërruar jetë në QKUK.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress