Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 01:48

​Arrestohen dy policë në veri

Mitrovicë | 22/01/2020 15:47

Dy zyrtarë policorë të Njësisë kufitare janë arrestuar sot pasdite në veri.

Burime të KosovaPress-it mësojnë se të arrestuarit janë G.S dhe D.K. Sipas këtyre burimeve, ata janë prangosur në lidhje me dyshimet për veprën “keqpërdorim i pozitës zyrtare”.

KosovaPress-i ka provuar të kontaktojë me zëdhënësin e inspektoratit policor, por pa sukses. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress